Karbantartó munkatársat keresünk Miskolcon

KISGERGELY Kft.

Karbantartó

Munkavégzés helye: Miskolc

2022. 03. 28.

Miskolci telephelyünkre megbízható karbantartó keresünk.

Feladata cukrászati gépek, berendezések meghibásodás okának felderítése, kisebb javítása és karbantartása.

A nagyobb volumenű szakipari javítások pl. villamosipari, gázüzemi, hűtéstechnikai és építészeti munkálatok NEM az ő feladatai közé tartoznak. Ezekre a munkákkal külsős vállalkozó van megbízva.

Feladatok

  • A termelés zavartalan működését biztosító berendezések üzemelésének biztosítása.
  • A működés során keletkezett kisebb üzemzavarok, hibák elhárítása.
  • A javításokkal kapcsolatos javaslatok, észrevételek megtétele a cégvezető számára.

Elvárások

  • jó fizikum, terhelhetőség
  • megbízható, önállló munkavégzés
  • felelősségtudat
  • munkabiztonsági utasítások betartása
  • a rábízott szerszámok gondos kezelése

Előnyök

  • mechanikai vagy eletromos szerelésben való jártasság
  • szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend, szabad hétvége
  • Teljes munkaidős foglalkoztatottság
  • Versenyképes bérezés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott