Szakmunka

Rozsdamentes megmunkáló műhelybe keresünk munkatársat Miskolcon

Munkavégzés helye: Miskolc
Fizetés: Nettó 170000 - 200000 / hónap
2020. 05. 11. 09:36

16 éve rozsdamentes termékek gyártásával, kereskedelmével foglalkozunk. Azonnal hadra fogható munkatársat keresünk

Rozsdamentes lemez megmunkáló munkakörbe

Téged keresünk, amennyiben:

  • Fémipari alapképzetséged, lemezipari gyakorlatod van,
  • Jól áll a kezedben a fúrógép,
  • Precízen, pontosan dolgozol,
  • Fogékony és hajlandó vagy új dolgok megtanulására,

Feladatok:

  • Rozsdamentes és saválló lemezek, csövek szabása, vágása, hajlítása, csiszolása, hegesztése.
  • Standard és egyedi termékek gyártása

Elvárások:

  • Legyen jó humorérzéked
  • Munkádat teljes odaadással és gondosan végezd
  • Legyél kitartó, megbízható
  • Legyen 2-3 év tapasztalatod, de ha talpraesett vagy, lehetsz kezdő.
  • Legyen hajlandóságod tanulni, fejlődni
  • Kedveld az embereket és ők is téged

Előnyök:

  • Te vagy a mi emberünk, ha:
  • Eredmény orientált vagy
  • Valóban nálunk akarsz dolgozni és tanulni
  • Képes vagy az önálló munkavégzésre, de kis csapatban is tudsz dolgozni

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörnyezet
  •  Minőségi szerszámok, gépek.
  •  Változatos munka.
  •  Jól szervezett csapat.
  •  Hosszú távú munkalehetőség.
  •  Korrekt, felelős munkáltatói hozzáállás.
  •  Télen fűtött műhely.
  •  Megfelelő szociális körülmények; étkező, mosdó, öltöző, stb.
  •  Egy műszakos munkarend.
  •  Útiköltség térítés.
  •  Szükség esetén továbbképzések.
  • Folyamatos belső képzések.
  •  Azonnali kezdési lehetőség!
  •  Segítséget céljaid elérésébe
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése