Építőipar, építészet

Központifűtés-szerelői munkalehetőség Miskolcon

Munkavégzés helye: Miskolc
Fizetés: Nettó 160000 - 250000 / hónap
2020. 03. 13. 10:57

Munkájára és önmagára is igényes új kollégáinkat keressük, akár azonnali munkakezdéssel!

Stabil munkahelyet keres?

Kiemelkedő szakmai színvonallal és biztos háttérrel?

Csatlakozzon hozzánk!

Mindehhez csupán annyi a teendője, hogy küldje el részünkre fényképes önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével a "JELENTKEZEM" gombra kattintva, és mi a lehető leghamarabb felvesszük Önnel a kapcsolatot!

Feladatok:

  • épületgépészeti kivitelezési, szerelési munkálatok elvégzése
  • víz-, gáz-, fűtés-, szellőzés-, klíma-, és légtechnikai rendszerek kiépítése, szerelése, vízhálózat kiépítése

Elvárások:

  • min. 2-3 év szakmai tapasztalat
  • jó fizikum, terhelhetőség
  • önálló munkavégzés
  • megbízhatóság
  • pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszony
  • pontos, korrekt bérezés: nettó 160.000 – 250.000 Ft/hó (kezdő bér)
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • munkába járás támogatása (helyközi járatok kivételével)
  • munkaruha, munkacipő biztosítása
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése