Adminisztráció, irodai munka

Keressük Napelemes rendszerek telepítésével kapcsolatos irodai ügyintéző munkatársunkat

Munkavégzés helye: Miskolc
2020. 03. 10. 13:10

Miskolci telephelyű cégünk Napelemes rendszerek telepítésével foglalkozó csapatába keressük, Napelemes rendszerekkel kapcsolatos irodai ügyintéző munkatársunkat.

Hivatalos, bejelentett 8 órás munkavégzés.

Kellemes, fiatalos munkahelyi légkör, jó hangulat.

Mindenki jelentkezését várjuk, aki affinitást érez a meghirdetett munkavégzés iránt.

Szakirányú végzettség nem feltétel, ha van némi gyakorlat és kreativitás, a munka könnyedén végezhető.

Ha szeretnél egy megbízható hátterű, folyamatosan fejlődő cégnél, fiatalos csapatban dolgozni, akkor várjuk önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Pályázatok előkészítése, írása
  • Pályázatok figyelése
  • Adatrögzítés
  • Irodai munka

Elvárások:

  • Munkájára és környezetére való igényesség
  • Önálló munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek

Előnyök:

  • Kreativitás
  • Pályázatírásban való jártasság, tapasztalat
  • Kapcsolatok
  • Jó megoldóképesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Modern munkakörnyezet
  • Pozitív, fiatalos légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett munka Hétfőtől Péntekig
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése