Operátor, gépkezelő pozícióba Mályiba munkatársakat keresünk

Mályi-Glass Kft.
Mályi
2020. 01. 21.

A több, mint 20 éves múltra visszatekintő üvegiparban tevékeny Mályi-Glass Kft. hőszigetelő üveg gyártósorra, betanított pozícióba, gépkezelő munkatársakat keres Mályi telephelyére.

Feladatok

  •  Betanított munka

Elvárások

  • Minimum szakmunkás, szakiskolai végzettség
  • Munkavégzéshez szükséges fizikai adottság
  • Figyelmes munkavégzés
  • Két műszakos munkarend vállalása

Előnyök

  • Gépkezelésben szerzett tapasztalat
  • Üvegiparban/építőiparban/nyílászáró gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fix bér + műszak pótlék + teljesítménybér + túlóra
  • Kafetéria: szép kártya + készpénz hozzájárulás
  • Utazási (bejárási) támogatás
  • munkaruha
  • hosszútávú munkahely
  • előrelépési lehetőség

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Weboldal: malyiglass.eu

Szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy csak abban az esetben áll módunkban felvenni Önnel a kapcsolatot, amennyiben önéletrajza és belső HR-es folyamataink alapján alkalmasnak találjuk a pozícióra.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!