Szakmunka

Autószerelő/gumiszerelő állás Miskolcon azonnali kezdéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
2020. 01. 20. 16:04

Autószervízünk kollégákat keres azonnali kezdéssel autószerelő/gumiszerelő pozíció betöltésére.

Feladatok

  • gumiszerelés ( centrírozás,javítás,raktározás)
  • autószerelési feladatok ( futómű, olajcsere, időszakos szervizek stb)

Az álláshoz tartozó elvárások

  • fizikai alkalmasság
  • gyors,önálló,pontos munkavégzés
  • jó kapcsolatteremtő és probléma megoldó készség

Amit kínálunk:

  • napi 8 órás nappali munkavégzés
  • bejelentett munkaviszony
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • jól felszerelt műhely
  • munkaruházat

Munka végzés helye: Miskolc

Amennyiben fenti  hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva, illetve tel: 0620-9287-053

Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése