Kereskedelem, értékesítés

Virágkereskedés dolgos munkatársakat keres

Munkavégzés helye: Miskolc
Fizetés: Bruttó 210000 - 0 / hónap
2020. 01. 09. 08:28

Miskolci virágkereskedésbe dolgozni akaró, rugalmas munkatársakat keresünk!

Heti 5 munaknap, 1 hétvégi és 1 hétközi pihenőnap!

Két műszakos munkarend, délelőttös / délutános váltásban!

Feladatok:

  • a kereskedésbe betérő vásárlók udvarias üdvözlése, kiszolgálása
  • az értékesítésre kínált növények ápolása, már gyakorló munkavállaló irányítása mellett
  • az általunk forgalmazott termékek esztétikus elhelyezése, az üzlet stílusának megfelelően

Elvárások:

  • szakmai végzettséget nem kérünk
  • munkakedvet, dolgozni akarást igen

Amit kínálunk:

  • korrekt fizetés
  • barátságos munkahelyi légkör
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése