Raktározás, logisztika

Miskolci céghez gépkocsivezető munkatársat keresünk belföldi fuvarozásra

Munkavégzés helye: Miskolc
2019. 11. 11. 15:18

Miskolci telephelyű építőipari cég tapasztalattal rendelkező gépkocsivezetőt keres belföldi fuvarozásra

Feladatok:

  • Anyagbeszerzés
  • Külső munkaterületekre történő gépszállítás
  • Késztermékek szállítása

Elvárások:

  • C+E kategóriás jogosítvány
  • Legalább 2 év belföldi fuvarozásban szerzett tapasztalat
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Darus tehergépkocsi kezelési tapasztalatok előnyt jelentenek

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Jellemzően egyműszakos munkarend (6-14h)
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése