Építőipar, építészet

Szerszámraktáros - Telephelyi karbantartó munka Miskolcon a PM-Energo Kft.-nél

Munkavégzés helye: Miskolc
Fizetés: Nettó 160000 - 220000 / hónap
2019. 11. 07. 14:33

A PM-Energo miskolci székhelyű, 19 éve működő épületgépészeti társaságunk, jó kereseti lehetőséggel és szakmai fejlődés biztosításával, valamint továbbfejlődési lehetőséggel keresi önállóan és csapatban is dolgozni tudó új munkatársát, hosszú távra Szerszámraktáros - Telephelyi karbantartó munkakörbe.

Stabil munkahelyet keres? Biztos háttérrel? Kiemelkedő szakmai színvonallal és versenyképes fizetéssel? Csatlakozzon hozzánk!

Várjuk a jelentkezését, fényképes önéletrajz formájában a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Amennyiben kérdése merülne fel, keressen bennünket bizalommal a +36 20 360 2126 telefonszámon.

Feladatok:

  • Szerszámok raktárba történő visszavételezése, raktárból történő kiadása
  • Munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Szerszámok nyilvántartásának vezetése, készletfigyelés
  • Szerszámok karbantartása, kisebb meghibásodás esetén javítása
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi utasítások betartása
  • Raktári rend fenntartása
  • Telephelyi karbantartói feladatok elvégzése
  • Céges gépjárművek karbantartása, esetleges javítása

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Építőiparban használt szerszámok széleskörű ismerete
  • Szerszámok karbantartásában, javításában szerzett tapasztalat
  • Jó fizikum
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés

Előnyök:

  • C kategóriás jogosítvány
  • miskolci vagy közvetlen környéki lakóhely

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony, hosszú távú foglalkoztatás
  • Bér: nettó 160.000 - 220.000 Ft (bruttó 240.000 - 330.000 Ft) /hó
  • Munkába járás támogatása
  • Munkaruha, munkacipő biztosítása
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése