Vevő-, ügyfélszolgálat

Miskolcon ügyfélszolgálati munkatársnak álláslehetőség

Munkavégzés helye: Miskolc
Fizetés: Bruttó 150000 - 200000 / hónap
2019. 10. 17. 12:05

A Falatozz.hu online ételrendelő portál telefonos diszpécsert keres csapatába, miskolci munkavégzéssel teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • Beérkező megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Megrendelői panaszok kezelése szóban és írásban
  • Feladatok továbbítása az illetékes kollégáknak
  • Adminisztráció
  • Alkalmanként az esti és hétvégi műszakok helyettesítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Kitűnő kommunikációs készség szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság

Előnyök:

  • Call-centeres tapasztalat
  • Idegen nyelvek társalgás szintű ismerete
  • A munkakör alkalmas mozgásában korlátozott munkavállaló számára is

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés és juttatások (céges telefon, sporttámogatás, stb.)
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Fiatalos csapat
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése