Fizikai, segéd, betanított munka

A Kabinet FM Kft.-nél karbantartó munkalehetőség Miskolcon

Munkavégzés helye: Miskolc
2019. 10. 16. 11:00

                                                                               A Kabinet FM Kft.

felvételt hirdet épületgépész és villamos szerelő/karbantartó munkakörbe, ipari létesítmény üzemeltetési munkára.

Feladatok:

  • telephely üzemeltetésével és fenntartásával kapcsolatos ellenőrzési-, valamint karbantartási feladatok elvégzése
  • a hibák/hibajavítások elvégzése, azok dokumentálása

Elvárások:

  • szakirányú szakmai végzettség (villamos, vagy gépész)
  • pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • 12 órás folyamatos munkarend vállalása

Előnyök:

  • létesítményüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • tűzvédelmi szakvizsga, emelőgépkezelői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • alapbér
  • mozgóbér
  • műszakpótlék
  • bejárás támogatás
  • kulturált munkahelyi környezet
  • csapatépítő rendezvényeken való részvétel
  • továbbképzések támogatása
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése