Fizikai, segéd, betanított munka

Mályi telephelyre gyártósori karbantartó technikus kollégát keresünk

Munkavégzés helye: Mályi
2019. 10. 15. 11:53

A több, mint 20 éves múltra visszatekintő üvegiparban tevékeny Mályi-Glass Kft. karbantartó pozícióba munkatársat keres Mályi telephelyére.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a "JELENTKEZEM" gombra kattintva!

Munkavégzés helye: Mályi (Miskolc mellett)

Szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy csak abban az esetben áll módunkban felvenni Önnel a kapcsolatot, amennyiben önéletrajza és belső HR-es folyamataink alapján alkalmasnak találjuk a pozícióra.

Feladatok:

  •    üvegfeldolgozó gépek karbantartása és a folyamatos rendelkezésre állás biztosítása
  •    aktív részvétel fejlesztési feladatokban, hibamegelőzési módszerek kidolgozásában
  •    üzemfenntartás
  •    tervezett karbantartások elvégzése
  •    elvégzett munkák dokumentálása
  •    együttműködés a karbantartó munkatársakkal

Elvárások:

  •    középfokú villamos vagy mechatronikai végzettség
  •    gyártósori termelőgépek karbantartásában szerzett gyakorlat
  •    több műszakban való munkavégzés vállalása
  •    géprajz ismeretek
  •    önálló, precíz munkavégzés
  •    számítógépes alapismeretek

Előnyök:

  •   hidraulikus és pneumatikus ismeretek
  •   gyenge-és erősáramú ismeretek
  •   CNC megmunkáló gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  •   PLC vezérlésű gépek üzemeltetésében, javításában szerzett tapasztalat
  •   B kategóriás vezetői engedély
  •   Mályi, Miskolc vagy környéki lakhely

Amit kínálunk:

  • fiatalos környezet
  • előrelépési lehetőség
  • fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • cafeteria
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése