Vevő-, ügyfélszolgálat

Telefonos biztosítás értékesítő állás Miskolcon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
2019. 10. 07. 11:36

Magyarországi biztosítási piac vezető szereplőjének kiemelten fontos termékét kell közvetíteni telefonon keresztül.

A biztosítás telefonon keresztül létrejön, irodába kell dolgozni, nem kell kimenni az ügyfélhez.

A felhívandó tagokat cégünk biztosítja, a rendszer folyamatosan, automatikusan adja az értékesítő számára.

Az elmondandó szöveg látható a képernyőn

A vezető tréninget biztosít a hatékony és eredményes munkavégzéshez.

Cégünk hosszú távú stratégiai partnerséget kötött a biztosítóval, a munka biztosított.

Feladatok:

  • A biztosító termékét meg kell tanulni, majd le kell vizsgázni.
  • Az előre definiált beszélgetésvázlatot el kell mondani a telefonba. A kiküldött biztosítás befizetéséről egy újabb hívás során meg kell győződni.
  • Az előre meghatározott mérőszámokat tartani kell.

Elvárások:

  • Mivel a biztosítás közvetítéshez MNB hatósági vizsga vagy felsőfokú végzettség szükséges, így ezzel a végzettséggel rendelkeznie kell a jelöltnek.

Előnyök:

  • Garantált és változó jövedelemrendszer került kialakításra, aminek az az előnye, hogy többet lehet keresni, ha jók a teljesítménymutatók, mint ebben a munkakörben általában a piacon.

Amit kínálunk:

  • Jó hangulat, segítőkész kollégák, kellemes munkakörnyezet, hosszú távú, stabil munkahely.

Bérezés pontos feltételeiről telefon lehet érdeklődni HR-es kollégánktól, aki Nagy Ildikó, telefonszáma: 06 20 4740743

Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése