Raktározás, logisztika

Építőipari anyagbeszerző munkatársat keresünk Miskolcon a PM-Energo Kft.-hez

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
Fizetés: Nettó 160000 - 220000 / hónap
2019. 09. 24. 16:27

A PM-Energo miskolci székhelyű, 19 éve működő épületgépészeti társaságunk, jó kereseti lehetőséggel és szakmai fejlődés biztosításával, valamint továbbfejlődési lehetőséggel keresi önállóan és csapatban is dolgozni tudó új munkatársát, hosszú távra Építőipari anyagbeszerző munkakörbe.

Stabil munkahelyet keres? Biztos háttérrel? Kiemelkedő szakmai színvonallal és versenyképes fizetéssel? Csatlakozzon hozzánk!

Állás típusa:

  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Feladatok:

  • Kollégák által leadott építőipari anyagrendelés bolthálózatból történő beszerzése gépjárművel  (fizikai munkavégzés)
  • Raktárnyilvántartás
  • Szakszerűen kezelt árukészlet
  • Kapcsolattartás a beszállító cégekkel
  • Telephelyi feladatok koordinálása

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (min. 1 év)
  • Építőipari anyagok széleskörű ismerete
  • Jó fizikum
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Vezetői kvalitás és gondolkodás
  • C kategóriás jogosítvány
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése