Vendéglátás

Szakács kollégákat keresünk Miskolc legújabb Rendezvényéttermébe

Munkavégzés helye: Miskolc
Fizetés: Nettó 200000 - 280000 / hónap
2020. 08. 25. 11:24

A napokban megnyílt miskolci Creppy Center Rendezvényétterem bővíti csapat! Ehhez keresünk fiatal, frissen végzett szakács kollégákat!

Teljes körű betanítási rendszerrel dolgozunk. Olyan szakmai tudást adunk át, melyet máshol nem kaphatsz meg, igazán különleges szakács válhat belőled!

Ajánlatunk

  • versenyképes bérezés
  • hosszú távú karrierlehetőségek
  • szakmai fejlődés
  • jó hangulatú fiatal csapat
  • a legmodernebb konyhai eszközök
  • teljes munkaidős, 8 órás, bejelentett munkaviszony
  • többműszakos munkarend

Feladatok:

Legfőbb feladatok:

  • komplett oktatási anyag megtanulását követően az alapanyagok előkészítése, feldolgozása
  • ételkészítés, díszítés, tálalás.
  • különféle óriáspalacsinták sütése.

Elvárások:

  • Jó munkabírás, fizikai állóképesség.
  • Szakmai végzettség (OKJ bizonyítvány) konyhai alapismeretek.
  • 25 év alatti csapattagokat keresünk (az sem baj, ha pályakezdő vagy, a lényeg, hogy otthonosan mozogj a konyha világában)

Amit kínálunk:

Különleges munka, szakmai kiteljesedés, fejlődés, karrier egy különleges, baráti hangulatú csapatban? Van ilyen? Hát hogyne és nem kell messzire menned érte, megtaláltad!

Ajánlatunk:

  • biztos, kiemelkedő fizetés, stabil anyagi háttér, tervezhető élet
  • hosszú távú karrier, személyre szabott szakmai előrelépés lehetőségek
  • szakmai fejlődés, különleges gasztronómiai tudás elsajátítása
  • palacsintás gasztronómia művészetének megtanulása
  • vendégeknek különleges gasztronómiai élmény átadása
  • jó hangulatú, baráti, segítő csapatban végzendő munka
  • a legmodernebb konyhai eszközökkel felszerelt konyhában végzendő munka
  • minőségi, egyedi alapanyagokkal történő munka
  • változatos, mindig új kihívásokat rejtő szakmai feladatok
  • dolgozói kedvezmények
  • munkaruha folyamatos biztosítása
  • több műszakos munkarend
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése