Miskolcon kreatív munkatársat keresünk corelDraw ismerettel

Supraflor Hungary Kft.

Termékfejlesztés

Munkavégzés helye: Miskolc

Bruttó 195000 / hónap
2019. 09. 10. 10:27

Miskolci székhelyű vállalkozás kreatív munkatársat keres rétegelt lemezből készített figurák, felíratok, táblák tervezéséhez, gyártásához.

A lézervágógép használatát betanítjuk, az új munkatársunknak a CorelDraw programot kell ismernie alaposan.

Feladatok

  • CorelDraw program segítségével felíratok, táblák, figurák tervezése
  • betanítás után a meglévő lézervágógép használata
  • facebook oldal, későbbiekben kialakításra kerülő webshop kezelése

Elvárások

  • CorelDraw program felhasználói szintű ismerete
  • kreatívitás
  • tenni akarás

Előnyök

  • lézervágó gépen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • rugalamas munkaidő
  • kellemes munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok

Önéletrajz megadása kötelező!