Lejárt hirdetés

Legjobb értékesítőket keressük Miskolcon

Parfum 4 you Kft.

Értékesítési munkatárs

Munkavégzés helye: Miskolc

Bruttó 300000 / hónap
1970. 01. 01. 01:00

A Profitapp-ot elhoztuk Magyarországra! Ez egy franchise üzlet, ami több országban már működik!

Keresünk talpraesett, kreatív fiatalokat, akik segítenek a bevezetésben, marketing tervezésben!

Várjuk a jelentkezőket, akik hosszútávon gondolkodnak és kreatív ötleteikkel segítik cégünk mindennapjait, hogy sikeresek legyünk együtt!

A Profitapp Hungary Kft-t alapítottuk egy új ötlettel, hogy mindenki pluszban legyen.

Applikáció úgy van megalkotva, hogy mindenki nyerjen vásárlás által és a vállalatok, amelyek közreműködnek a profitapp-al ingyenesen bekapcsolódnak az új marketing módszerbe, új vásárlókat szereznek, és nagyobb jövedelemhez jutnak.

www.profitapp.me/hu

Feladatok

  • Teljes értékesítési folyamatban való részvétel (időpont egyeztetés, személyes találkozókon való részvétel, szolgáltatás értékesítés)
  • Marketing kampányok, akciók megtervezése és kivitelezése
  • Online és offline marketing tevékenység szervezése és harmonizálása
  • Marketing stratégia kialakítása, megvalósítása az értékesítési célokkal összhangban
  • Piaci trendek, fogyasztói igények folyamatos nyomon követése, elemzése,
  • Új marketing lehetőségek feltérképezése, elemzése
  • A vállalat egyéb szervezeteinek marketing támogatása
  • Az online sales csatorna üzleti tervének megvalósítása
  • Hatékony terv létrehozása és külső, valamint belső marketingkommunikáció kiépítése
  • Adatbázis építés menedzselése

Elvárások

  • Min. 2-3 éves értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • MS office ismeretek
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Önállóság, ugyanakkor csapatban is képes dolgozni
  • Problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • olyan lehetőséget kínálunk, melynek keretében egy dinamikusan fejlődő stabil hátterű cég barátságos és fiatalos csapatában dolgozhatsz egy sokoldalú és felelősségteljes pozícióban
  • alkalmazotti munkaviszony
  • versenyképes munkabérért plusz bónuszok

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános