Menedzsment

Könyvkiadói menedzser állás Miskolcon 8 órás munkaidőben

Munkavégzés helye: Miskolc
2019. 07. 10. 12:01

Kiadónk miskolci irodájába keresünk 8 órás állásba munkatársat az alábbi feladatok és elvárások szerint.

A fényképes önéletrajzokat + motivációs levelet a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok:

  •  Megrendelések kezelése (2 webáruházból)
  • Ügyfélkapcsolattartás (bejövő hívások, emailek kezelése, problémakezelés)
  • A könyvkiadáshoz kapcsolódó ügyviteli feladatok ellátása
  • Adminisztratív feladatok
  • Alkalmanként számlázás, csomagolás
  • Bekapcsolódás az online marketing feladatokba

Elvárások:

  • Iskolai végzettség: min. érettségi
  • Szakmai tapasztalat: min. 1 év hasonló irodai munkakörben
  • Magas szintű internet-felhasználó ismeretek
  • Word, Excel, Outlook rutinszerű használata
  • Precíz, pontos, energikus, önálló munkavégzés

Előnyök:

  • angol nyelvtudás (alapszint) levelezésre.

Amit kínálunk:

  • Munkaidő: munkanapokon 8-16 óra között, fix bérezéssel, azonnali munkakezdéssel.

Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése