Kereskedelem, értékesítés

Telenor értékesítési munkatárs álláslehetőség Miskolcon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
Fizetés: Bruttó 210000 - 400000 / hónap
2019. 07. 08. 09:07

Miskolc Szinvapark bevásárlóközpontban lévő Telenor üzletbe értékesítési tapasztalattal rendelkező, a telekommunikációban jártas munkatársat keresünk kiemelkedő bérezéssel, azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • Ügyfelek teljeskörű kiszolgálása
  • Telenor szolgáltatások és az azokhoz kapcsolódó termékek értékesítése
  • Ügyfelek igényeinek felmérése és kezelése
  • Tevékenység adminisztrációja

Elvárások:

  • Érettségi vizsgával rendelkezik
  •  Ügyfélorientált beállítottságú
  •  Kreatív, váratlan helyzetekben ügyesen feltalálja magát, de nem riad vissza a monoton munkavégzéstől sem
  •  Stresszhelyzetben is magas szintű teljesítményt nyújt
  • A távközlés és mobilkommunikáció területe iránt érdeklődést mutat
  •  Jó fellépésű, bizalmat ébresztő személyiség
  •  Szóban és írásban egyaránt kitűnően kommunikál, hiteles és meggyőző
  •  Felhasználói szinten ismeri az MS Office alkalmazásokat.

Előnyök:

  •  Értékesítésben szerzett tapasztalatok, eredmények
  •  B kategóriás jogosítvány
  •  Angol nyelvtudás
  •  Referencialevél
  •  Telekommunikációban szerzett tapasztalatok

Amit kínálunk:

  •  Versenyképes bérezés
  •  Mozgóbér
  •  Értékesítési ösztönzők
  •  Fiatalos, lendületes kollégák
  •  Teljes munkaidős foglalkoztatás
  •  Szakmai tréningek
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése