Nyomdaipar, dekoráció

Grafikus munkatársat keresünk kereskedelmi érzékkel miskolci üzletünkbe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
2019. 06. 14. 08:19

Miskolci üzletünkbe keresünk olyan értékesítő,grafikus munkatársat, aki a Corel Draw szoftvert legalább alapszinten ismeri.

Teljes vagy részmunkaidős állást kínálunk határozatlan idős szerződéssel, akár azonnali kezdéssel.

Érd.: 30/9380-600

Fényképes önéletrajzokat a következő "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok:

  • számítógépes grafikai tervezés (alapfokon)
  • vevők kiszolgálása

Elvárások:

  • grafikus program (CorelDraw) ismerete
  • jó kommunikációs képesség

Előnyök:

  • értékesítésben szerzett gyakorlat
  • kreativitás

Amit kínálunk:

  • rugalmas beosztás
  • versenyképes fizetés
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése