Építőipar, építészet

Ipari bádogos/ szigetelő munka Ausztriában

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Ausztria
Fizetés: Nettó 560000 - 810000 / hónap
2019. 05. 15. 12:17

A budaörsi központú, dinamikusan fejlődő DISOL Kft. ipari és vegyi üzemekben szigeteléssel, korrózió- és tűzvédelmi kivitelezéssel foglalkozik, külföldi megbízásokat teljesítve.

Ausztriai munkáinkra,több éves szakmai tapasztalattal rendelkező ipari bádogosokat, szigetelőket keresünk.

Szerelő és szerkesztő bádogosok jelentkezését várjuk folyamatosan, azonnali belépéssel.

Kizárólag szakmabeliek jelentkezését várjuk.

Szállás, kiutazás, munkába járás, munkaruha költségét viseli a vállalat.

Kiemelt bérezés! Stabil munkakörnyezet!

Előny:

  • saját autó, német nyelvtudás, külföldi munkatapasztalat

Telefonon is érdeklődhet: 30 / 261 5169

Előnyök:

  • Német nyelvtudás
  • Jogosítvány
  • Saját gépjármű
  • külföldi munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Magyar bejelentés / EUR kiküldetési ellátmány
  • Versenyképes jövedelem
  • Szállás- és munkába járási költségek 100%-os térítése
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése