Junior Értékesítési/Tanácsadó munkatársat keresünk Miskolcon

Leskó Tamás Egyéni vállalkozó
Miskolc
Nettó 200 000 Ft - 250 000 Ft / hónap
2020. 10. 28.

Munkatársat keresünk!

A Generali Biztosító Zrt. által életre hívott új, fiatalos lendületű csapatunkban mindenki megtalálja a helyét

Miskolc belvárosában lévő fiókunkba értékesítő/tanácsadó kollégát keresünk.

Ha önálló, tanulásra nyitott, empatikus gondolkodású, kezdeményező, jó kommunikációs készségű vagy és határozott személyiséggel rendelkezel, akkor bátran csatlakozz hozzánk.

Feladatok

  • meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás, felmerülő igények kiszolgálása
  • saját ügyfélkör kialakítása, bővítése

Elvárások

A pályázathoz szükséges:

  • közép, vagy felsőfokú végzettség
  • pénzügyi végzettség előny, de nem feltétel
  • vállalkozói szemlélet

  • A munkavégzéshez minimum MNB pénzügyi közvetítői vizsga, vagy diploma szükséges. Tapasztalat illetve nyelvtudás nem feltétel.
  • A munka mellékállásban is végezhető, egyetemi tanulmányok, vagy bejelentett munkaviszony mellett.

Amit kínálunk

  • saját szakmai mentor segít neked
  • komoly anyagi támogatást adunk a pályakezdéshez
  • a Roar Akadémián profi értékesítő válhat belőled
  • összehozunk igazi ügyfelekkel, igazi környezetben
  • előrelépési lehetőség, rövid idő alatt

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!