A 12 éve működő Creppy PalacsintaHáz részére keresünk főállásba pincér munkatársat

Palacsízió Kft.
Miskolc
Nettó 200 000 Ft - 250 000 Ft / hónap
2019. 06. 02.

A 12 éve működő Creppy PalacsintaHáz - részére keresünk főállásba PINCÉR munkatársat!

Feladatok

  • Komplett oktatási anyagunk által elsajátított felszolgálási ismeret alkalmazása:
  • felszolgálási és terítési/tálalási feladatok.
  • kiváló kommunikációs technikák alkalmazása.
  • türelmes udvarias hozzáállás.
  • optimista életszemlélet, mosolygós hozzáállás.
  • felelősségteljes, etikus munkavégzés.

Elvárások

  • jó fizikai munkabírás,
  • szakmai alapismeretek, felszolgálási technikák,
  • kreativitás, kiváló kommunikációs képesség,
  • szakmai érdeklődési, fejlődési igény
  • csapatszellem.
  • Fontos, hogy szeress emberekkel foglalkozni, kedvesen kiszolgálni a vendégeket!

Amit kínálunk

  • Különleges gasztronómiai élmény nyújtása a vendégek számára, amelyben Te is részt veszel.
  • Fiatalos, dinamikus, kreatív és vidám csapatban történő munkavégzés
  • Teljes körű betanítás, folyamatos szakmai fejlődés.
  • Versenyképes bérezés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!