Lejárt hirdetés

Projekt manager/műszaki előkészítő pozícióra keresünk Mályiba munkatársat

Üveg-Konstrukt Kft.

Projektmenedzsment

Munkavégzés helye: Miskolc, Borsod megye

1970. 01. 01. 01:00

Jelentkezés módja fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy csak abban az esetben áll módunkban felvenni Önnel a kapcsolatot, amennyiben önéletrajza és a belső HR-es folyamataink alapján alkalmasnak találjuk a pozícióra.

Feladatok

  • Árajánlatok készítése
  • Rendelés feldolgozás
  • Anyagszükséglet beszerzése
  • Vevői kapcsolattartás

Elvárások

  • Technikusi, felsőfokú végzettség (minimum technikus, OKJ)
  • Műszaki rajzok, dokumentációk értelmezése
  • Számítógépes ismeret (Excel, Word, Outlook)
  • Talpraesettség, önállóság
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodás

Előnyök

  • Üvegszerkezetek, korlátok, zuhanykabinok ismerete előny
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat!
  • Építőiparban szerzett tapasztalat előny.
  • B kat. Jogosítvány
  • Nyelvtudás

Amit kínálunk

  • fiatalos környezet
  • előrelépési lehetőség
  • fejlődési lehetőség
  • versenyképes alap fizetés+teljesítménybér+bónusz
  • cafeteria

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!