Miskolcon Barista/Pultos állás

Munkavégzés helye: Miskolc
Fizetés: Bruttó 195000 - 0 / hónap
2019. 02. 04. 10:46

Barista/pultos munkakörbe keresünk munkatársat!

Barista végzettség nem feltétel!

Fontos számunkra, hogy legyél nyitott, kommunikatív és szeresd amit csinálsz.

Előny, ha dolgoztál már hasonló munkakörben.

Előreláthatólag munkaidő hétfőtől péntekig 7 órától d.u. 4 óráig.

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Feladatok:

  • Kávékészítés, és a kávékultúrában való "elmerülés".

Elvárások:

  • Legyél kommunikatív, céltudatos és nyitott az új dolgokra.

Előnyök:

  • Előnyt jelent ha dolgoztál már hasonló munkakörben.

Amit kínálunk:

  • Fix bejelentés, versenyképes fizetés, rugalmasság!
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése