Értékesítési asszisztens állás Miskolcon

Pentamen Kft.
Miskolc
2019. 01. 21.

Csatlakozz hozzánk és legyél te is csapatunk tagja!

Az irodabútor területén meghatározó, országszerte széles vállalati ügyfélkörrel rendelkező Pentamen Kft. projektjei megvalósításához és irodai adminisztrációs feladat ellátásához keresi új munkatársát.

Főbb feladatok:

  • kereskedelmi vezető munkájának segítése
  • beérkező ajánlatkérések és megrendelések kezelése
  • projektek megvalósulásának nyomon követése és koordinálása

Várjuk jelentkezésedet, ha:

  • készség szinten használod a word és excel programokat
  • jól kommunikálsz írásban és szóban egyaránt
  • nem okoz gondot az ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • szereted az adminisztratív feladatokat is
  • munkádat a dinamizmus jellemzi
  • rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal

Előny:

  • értékesítésben szerzett tapasztalat

Fényképes önéletrajzodat bérmegjelöléssel 2019. február 6-ig a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola

Munkarend

  • Általános