Kereskedelem, értékesítés

Értékesítői/irodai állás Miskolcon, jó kommunikációs képességgel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
Fizetés: Bruttó 180000 - 170000 / Hónap
2018. 07. 30. 14:12

Értékesítői munkakörbe keressük leendő munkatársunkat!

Ha jó kommunikációs képeszséggel rendelkezel, ha gyorsan és hatékonyan tanulsz, ha keresed a kihívásokat és vágysz a fejlődésre, akkor ITT a helyed!

Nálunk egy fiatalos és fejlődő munkakörnyezetben töltheted a napjaidat, ahol senki sem gátol meg az önálló munkavégzésben.

Akár pályakezdő is lehetsz, hiszen mi Mindent megtanítunk, amit csak a nyílászárókról tudni lehet.

Amit elvárunk:

  • jó kommunikációs képesség
  • magabiztos megjelenés
  • precíz és pontos munkavégzés
  • rugalmas gondolkodás

Amit mi kínálunk:

  • teljes munkaidős 8 órás bejelentés
  • versenyképes fizetés
  • fiatalos csapat
  • rugalmas munkavégzés
  • fix munkabéren felül jutalék

Előnyt jelent:

  • pályakezdő, regisztrált álláskereső
  • értékesítési tapasztalat
  • marketinges végzettség

Bízunk benne, hogy elnyertük érdeklődésedet és a későbbiekben Együtt tudunk dolgozni.

Várjuk fényképes önéletrajzodat az alábbi elérhetőségen: * niki.friendsdoor@gmail.com

Friends Door- Mert hozzánk Bármikor benyithat!