Szakmunka

Kistokaji lovardánkba lovász, állatgondozó kollégát keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc és környéke
Fizetés: Nettó 150 - 200000 / Hónap
2018. 07. 10. 10:12

Kistokaji lovardánkba 30 ló mellé lovászt keresünk.

Napi feladatok:

  • lovak ellátása, 10 ló takarítása, helyük tisztán tartása
  • istálló rendben és tisztán tartása
  • lovarda körüli egyéb munkák elvégzése (kecskék, baromfi ellátása, ólak takarítása, kerítés, pályák karbantartása,)

Elvárások: olyan munkatársat keresünk, aki

  • megbízható, lehet rá számítani
  • egészséges
  • ló szerető
  • egyedül dolgozni tudó, megtalálja a munkát
  • magára, munkájára igényes
  • káros szenvedélyektől mentes (dohányzás nem számít)
  • rugalmas
  • pontos, precíz

Megbízható, jó fizikumú, tényleg dolgozni akaró, magára, munkájára igényes, káros szenvedélytől mentes (dohányzást leszámítva) büntetlen előéletű, rugalmas munkatársakat keresünk hosszú távra, teljes munkaidőben. Bejelentett munka.

  • 46/404-010
  • email: appeljudit@t-online.hu