Raktározás, logisztika

Sofőr - áruszállító álláslehetőség Miskolcon B kat. jogosítvánnyal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
2018. 07. 04. 12:24

Munkatársat keresünk az alábbi pozícióra: Sofőr – áruszállító munkatárs

Főbb feladatok:

  • Cég telephelyeinek ellenőrzése, eszközök kiszállítása
  • Technikai eszközök kisebb karbantartása, javítása
  • Szállító gépjármű rendeltetésszerű használata
  • Menetlevél/fuvarlevél rendszeres vezetése, a szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Jelentés a felettesek felé

Elvárásaink:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Gépjárművezetői gyakorlat
  • Kulturált, közösségi normáknak megfelelő vezetési stílus
  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Jó szervezőkészség

Juttatások:

  • Bérezés megegyezés szerint.

Munkaidő:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 8 órás munkaidő

Jelentkezni pozíció megjelölésével és fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet: telekiorsolya@aventisconsult.hu