Munkaügy, munkavédelem

Munkaerő-piaci információs munkatársat keresünk teljes munkaidőbe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Cigánd, Miskolc, Kazincbarcika, Putnok, Sátoraljaújhely, Szikszó, Tiszaújváros
2018. 06. 26. 16:42

Munkaerő-piaci információs munkatárs

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Foglalkoztatás időtartama: 1 év

Feladatok:

• az álláskeresés, az elhelyezkedés és az üres álláshelyek betöltésének elősegítése,
• információnyújtás az aktuális munkaerő-piaci helyzetről, valamint igénybe vehető munkaerő-piaci és szociális szolgáltatásokról és támogatási lehetőségekről
• információ gyűjtés
• kapcsolódó adminisztratív tevékenységek ellátása
• rendezvényszervezés, állás- és képzési börze, pályaválasztási kiállítás

Elvárások:

• a 30/2000. GM rendelet szerinti bármely felsőfokú szakirányú végzettség + 1 év tapasztalat
(abszolutórium nem elegendő)
• pontosság, precizitás, rugalmasság és alkalmazkodó képesség
• önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
• megbízhatóság, jó szervezőkészség, pontosság, önálló munkavégzés
• jó kommunikációs- és problémamegoldó, és kapcsolatteremtési képesség, nagyfokú empátia
• új információk gyors és pontos elsajátításának a képessége
• jó felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előnyt jelent:

• B kategóriás jogosítvány – nem követelmény
• hátrányos helyzetűek felzárkóztatásában egyéni-, csoportos- és közösségfejlesztésben szerzett tapasztalat
• munkaerő-piaci szolgáltatásban, ügyfél kezelésben szerzett tapasztalat

Amit cserébe biztosítunk:

• utazási költségtérítés
• szakmai támogatás

A jelentkezéseket július 1-ig Europass formátumú önéletrajzzal az antal.gergo@recik.hu e-mail címre várjuk!