Betanított, fizikai munka

Karbantartó lakatos munka Miskolcon tapasztalattal rendelkezőknek

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc és környéke
2018. 06. 14. 09:49

A StarPlus Kft. Magyarország egyik vezető és dinamikusan fejlődő műanyagfeldolgozó vállalkozása.

Fő tevékenységi körébe műszaki cikkek és egyéb háztartási műanyagok (pl. Flair kertibútorok) fröccsöntése tartozik. Új, központosított miskolci üzemünkbe keresünk TMK, fémmegmunkálási tapasztalattal rendelkező Karbantartó munkatársat.

Munkakör jellege: műszaki, TMK, 2 műszakos munkarend (nappali: H-P 7:30-16:20; 4 hetente délutános: H-P, 13:40-22:00)

Főbb feladatok, munkák:

  • Fröccsöntő szerszámcserék lebonyolítása
  • Fröccsöntő gépek és perifériák karbantartási munkálatai
  • Fröccsöntő gépek telepítése
  • Épületgépészeti karbantartási munkálatok

Az alláshoz kapcsolódó elvárások:

  • Karbantartói / TMK tapasztalat
  • Fémmegmunkálásban szerzett többéves gyakorlat, tapasztalat
  • Pneumatikai / Hidraulikai alapismeretek

Előny:

  • Darukezelői jogosítvány
  • Targoncavezetői jogosítvány

Az álláshirdetésre jelentkezni, önéletrajzok beküldésére az alábbi e-mail címen van lehetőség:

  • csaba@starplus.hu