Szakmunka

Gépi forgácsoló/esztergályos munkatársat keres a Hansssro s.r.o

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye:
2018. 06. 13. 15:41

Munkavégzés helyszíne: Szlovákia Trebisov, Sátoraljaújhelytől 30km-re
Munkafeladat: szénacél munkadarabok megmunkálása
Alap bérezés: 6euro +1euro 160NH-tól (7e/nh) +1 euro 180NH-tól (8 euro nettó) +utazás és szállás támogatás
2 műszakos 12 órás munkarend!
Saját gépjármű munkába járáshoz!

Elvárások, feladatok:
Szakirányú végzettség
Műszaki rajz olvasási ismeretek
Munkaalkatrészek cseréje, gép karbantartása
munkadarabok rögzítése, utánmérés, minőségellenőrzés.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát részünkre: hanssksro@gmail.com, vagy hívjon bennünket bizalommal a megadott magyar telefonszámon: +36 30 555 88 61
Személyes találkozó Miskolcon.