Adminisztráció, irodai munka

Szociális munkás álláslehetőség Miskolcon felsőfokú végzettséggel rendelkezőknek

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc és környéke
Fizetés: Bruttó 250000 - 280000 / Hónap
2018. 05. 08. 09:35

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Foglalkoztatás időtartama: Határozott idejű munkaviszony, 3 éves munkaszerződéssel

FELADATOK:

  • Jelenléten alapuló szociális munka
  • Egyéni és csoportos tanácsadás szervezése
  • Szociális információs tanácsadás
  • Projektdokumentáció vezetése
  • Egyéni fejlesztési terv készítése

Elvárások: a törvény alapján, felsőfokú végzettségek (egyetem, főiskola) valamelyike:

felsőfokú szociális szaképzettség, utcai szociális munka, gyógypedagógus, fejlesztőpedagógus, pedagógus szakképzettség, egészségügyi szociális munkás, okleveles szociálpolitikus- közgazdász, szociálgerontológus, közösségi szociális munkás, szociológus, igazgatásszervező szociális szakigazgatás-szervező szakirányú szakképzettséggel, közigazgatás-szervező, jogász, teológus, pasztorális tanácsadó, humánerőforrás menedzser, humánszervező, mentálhigiénés szakképzettség, mentálhigiénés családtudományi és családterápiás szakember, ápoló (alapképzés), reflektív addiktológiai szociális segítés, addiktológiai konzultáns, addiktológiai szakpszichológus, jogi szakokleveles családvédelmi tanácsadó, népművelő, művelődésszervező, művelődési menedzser, kulturális közösségszervező, andragógus, okleveles pszichológus, pszichiáter, gyermek- és ifjúságpszichiátriai és addiktológiai konzultáns, pszichopedagógus, családterápiás konzultáns, családterapeuta, kognitív- és viselkedésterápiás konzultáns, viselkedéselemző, társadalmi devianciák, életmód tanácsadó és terapeuta, életút-támogató tanácsadó, munkajogi szakokleveles tanácsadó szupervizor, mediátor, közösségi és családi mediáció, általános és családügyi mediáció, gyermekvédelmi pszicho-patrónus, egészségtan tanár, játék- és szabadidő-szervező tanár vagy gyermek- és ifjúságvédelmi tanácsadó oklevéllel rendelkező: védőnő, teológus, hittanár, hittantanár, okleveles pasztorális tanácsadó/okleveles pasztorális tanácsadó és szervezetfejlesztő szakember, kulturális antropológus
  • pontosság, precizitás, rugalmasság
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

ELŐNYT JELENT:

  • B kategóriás jogosítvány
  • komplex telep program megvalósításában szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • jó hangulatú, lendületes csapat
  • versenyképes fizetés
  • utazási költségtérítés

BENYÚJTANDÓ IGAZOLÁSOK:

  • fényképpel ellátott önéletrajz
  • motivációs levél- bérigény megjelölésével

Jelentkezés módja: e-mail: civiliroda@gmail.com

Érdeklődni lehet a 06-20-5199873 telefonszámon