Szakmunka

Víz-, gáz-, fűtés- és légtechnika szerelőket keresünk azonnali kezdéssel Miskolcon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc és környéke
2018. 05. 03. 15:31

Munkájára igényes víz-, gáz-, fűtés-, és légtechnika szerelőket keresünk azonnali munkakezdéssel.

Pályakezdők és tapasztalt munkatársak jelentkezését is várjuk egyaránt.

Feladatok:

  • épületgépészeti kivitelezési, szerelési munkálatok elvégzése,
  • víz-, gáz-, központi fűtés-, szellőzés-, klíma-, és légtechnikai rendszerek kiépítése, szerelése,vízhálózat kiépítése

Elvárások:

  • szakiskolai bizonyítvány megléte vagy,
  • 1-2 éves épületgépész tapasztalat
  • magabiztosság
  • pontosság
  • precizitás
  • rugalmasság
  • terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány
  • utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Versenyképes jövedelem
  • Pontos bérezés

Munkavégzés helye: Miskolc és környéke, Nyíregyháza és környéke

Jelentkezni lehet küldött fényképes önéletrajzzal a randob@csepp.eu email címre.
Vagy személyes egyeztetés a +3630-279-9947 számon.