Marketing, média, újságírás, PR

Webdesigner, grafikus kollégát keresünk a Diston-line Kft.-hez

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc és környéke
2018. 05. 02. 13:25

Egyedi fejlesztésű webáruházunk, valamint a hozzá tartozó társoldalakhoz kapcsolódó grafikai munkák kreatív kivitelezésére keressük új munkatársunkat.

Elvárás:

  • középfokú végzettség
  • szépérzék, kreativitás
  • grafikai szoftverek ismerete: Photoshop, InDesign, stb.
  • UI/UX megoldásokban való jártasság
  • gyakorlat reszponzív webdesign kialakításában
  • jó együttműködő készség a csapat többi tagjával

Előnyt jelent:

  • releváns területen szerzett tapasztalat
  • HTML, CSS és JavaScript tudás
  • webdesign szabványok és internetes trendek naprakész ismerete (pl: w3c)
  • webdesign-on kívüli layout szabványok ismerete (bannerek, print anyagok, stb.)

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti munkaviszony
  • fiatalos, kellemes munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés
  • modern munkaeszközök
  • kreatív, változatos feladatok

A munkavégzés rendes munkaidőben és munkarendben a vállalat Miskolcon, vagy Budapesten található irodájában történik, a jelentkező igénye szerint.

A jelentkezéseket nettó munkabér igénnyel ellátott, szakmai önéletrajzzal és referenciák megjelölésével erre a címre várjuk: karrier@falatozz.hu