Marketing, média, újságírás, PR

Online marketing munkatársat keresünk miskolci munkavégzésre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc és környéke
2018. 05. 02. 13:21

Miskolci munkavégzéssel, a webáruházunk működéséhez kapcsolódó online marketing kampányok kivitelezésére keressük új munkatársunkat.

Elvárás:

  • középfokú végzettség
  • marketing területen szerzett tapasztalat, vagy bizonyítvány
  • online marketing eszközök és szakzsargon ismerete
  • jó együttműködő készség a csapat többi tagjával
  • az ügynökségek koordinálására való készség

Előnyt jelent:

  • releváns területen szerzett tapasztalat
  • analitikus szemlélet, monitorozó eszközök használatában való jártasság (pl: Google Tools)
  • „offline marketing”, ATL/BTL ismeretek
  • rálátás a webáruházak – mint szoftverek – működésre
  • alapszintű HTLM ismeret
  • tartalomkezelő rendszerek (CMS) használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti munkaviszony
  • fiatalos, kellemes munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés
  • modern munkaeszközök
  • kreatív, változatos feladatok

A munkavégzés rendes munkaidőben és munkarendben a vállalat Miskolcon található irodájában történik.

A jelentkezéseket nettó munkabér igénnyel ellátott, szakmai önéletrajzzal erre a címre várjuk: karrier@falatozz.hu