Vevő-, ügyfélszolgálat

Német nyelvű ügyfélkapcsolattartó munkatársat keresünk Miskolcon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
2018. 04. 16. 15:43

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, MINT

Német nyelvű ügyfél kapcsolattartó (Miskolc)

Feladatkör:
• Professzionális segítségnyújtás ügyfelek és partnercégek számára telefonon valamint e-mailben, felhasználói szintű informatikai kérdésekben
• Ügyfelek kéréseinek teljesítése, reklamációinak kezelése
• Hirtelen jött problémák elhárítása
• Kapcsolattartás külső és belső nemzetközi partnerek munkatársaival a mindennapokban német nyelven
• Ügyfelekkel kapcsolatos tevékenység részletes adminisztrációja
• Együttműködés cégen belül más részlegekkel
• Belső tréningeken, képzéseken való részvétel

Elvárások:
• Közép szintű német és angol nyelvtudás
• Jó kommunikációs készség
• Segítőkészség, problémamegoldó készség
• Ügyfélközpontúság

Amit kínálunk:
• Nemzetközi munkakörnyezet
• Szakmai fejlődési és karrier építési lehetőség Magyarország egyik vezető multinacionális cégénél
• Versenyképes fizetés és juttatási csomag (cafeteria és bónusz)

Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.