Vendéglátás

Igényes pincér munkatársat keresünk miskolci étterembe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
2018. 04. 06. 14:53

Igényes pincér munkatársat keresünk Miskolc egyik legnépszerűbb éttermébe. Főállású munkalehetőség akár frissen végzett, pályakezdő, ám pincérként végzettek számára is.

Főbb feladatok:
Komplett oktatási anyagunk által elsajátított felszolgálási ismeret alkalmazása:

  • felszolgálási és terítési/tálalási feladatok
  • kiváló kommunikációs technikák alkalmazása
  • türelmes, udvarias hozzáállás
  • optimista életszemlélet, mosolygós hozzáállás
  • felelősségteljes, etikus munkavégzés.

Elvárások:

  • jó fizikai munkabírás
  • szakmai alapismeretek, felszolgálási technikák
  • kreativitás, kiváló kommunikációs képesség
  • szakmai érdeklődési, fejlődési igény
  • csapatszellem.
  • Fontos, hogy szeress emberekkel foglalkozni, kedvesen kiszolgálni a vendégeket.

Amit kínálunk:

  • Különleges gasztronómiai élmény nyújtása a vendégek számára, amelyben Te is részt veszel.
  • Fiatalos, dinamikus, kreatív és vidám csapatban történő munkavégzés
  • Teljes körű betanítás, folyamatos szakmai fejlődés.
  • Top-versenyképes bérezés.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni a pozíció megjelölésével: hr@creppy.hu

Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.