Diákmunka

Diák értékesítés támogató munkatársat keresünk Miskolcon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
2018. 04. 05. 09:04

Dinamikusan fejlődő telekommunikációs partnercégünk részére keresünk nappali tagozatos diákokat értékesítés támogató munkakörbe!

Feladatok:

  • Kollégák által küldött megrendelések rögzítése, feldolgozása
  • Módosítási igények adminisztrációja
  • Hívásokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önállóság, pontos és precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fizetés: bruttó 867-1550Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő: hétfőtől-péntekig 08:00-20:00 óra között havi minimum 60 óra vállalása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai fejlődési és előlépési lehetőség

Kapcsolat:

  • E-mail: job8225@prohumanallas.hu
  • Tel: 06 70/ 665 5850

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a megadott email címre!

Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.