Szakmunka

Miskolci cég keres CNC-marós munkakörbe munkatársat

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
2018. 03. 23. 11:23

Miskolci cég keres CNC-marós munkakörbe munkatársat.

Főbb feladatok:
• műszaki rajz alapján önálló munkavégzés;
• megadott tűrések betartása és ellenőrzése a gyártás során;
• gépek beállítása és a munkadarabok bemérése;
• egyedi gyártás.

Elvárások:
• szakirányú műszaki vagy technikusi műszaki végzettség,
CNC-forgácsoló végzettség előny, de nem feltétel,
• legalább 1-3 éves szakterületen eltöltött gyakorlati tapasztalat,
• MS Office számítógépes ismeretek.

Szakmai önéletrajzokat a jaborcsik.agnes@gmail.com e-mail címre várjuk.

Érdeklődni a +36 20 488 6007-es számon lehet (hétfőtől péntekig 7-15 h.).

Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.