0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Álláslehetőség cukrászüzemi takarítónak Miskolcon, stabil, hosszú távú munkalehetőséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

KISGERGELY Kft.

Egyéb munkalehetőségek

Munkavégzés helye: Miskolc

2018. 03. 06. 12:09

Cukrászüzemi takarító

Feladatok:

  • Az üzemek és a cukrászda területének tisztán tartása, fertőtlenítése, asztalok törlése, felmosás, hűtőkamrák fertőtlenítése
  • Konyhai gépek és berendezések fertőtlenítése, rendben tartása, mosogatás
  • Mosdók takarítása, szemetesek ürítése

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkát
  • Határozatlan idejű munkaszerződést teljes munkaidőben
  • Cafeteria juttatást,
  • Rugalmas munkaidő beosztást
  • Figyelmet, jó csapatot

Munkavégzés helye:

  • 3535 Miskolc, Nagy Lajos király u. 9 sz. (Kisgergely cukrászda)

Jelentkezni fényképes Önéletrajzzal lehet a kisgergely@chello.hu címre eljuttatva.