Raktározás, logisztika

Álláslehetőség raktáros munkakörbe Miskolcon, középfokú végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
2018. 03. 01. 09:53

Társaságunk a diósgyőri telephelyén lévő élelmiszer raktárába

Raktáros munkatársat keres.

Feladatok:
• Bejövő és kimenő áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése, áru átvétele
• Kézi és gépi anyagmozgatás
• Anyagok összekészítése csomagfeladáshoz
• Számítógépes szállítólevelek és számlák elkészítése
• Selejtezésben, leltározásban való részvétel
• Raktári tisztaság és rend fenntartása

Amit nyújtunk:
• határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú, stabil munkahely,
• béren kívüli juttatási rendszer (Cafeteria)
• jó munkahelyi légkör, fiatal csapat
• egy műszakos munkarend

Amit elvárunk:
• középfokú végzettség,
• felhasználó szintű számítógépes ismeret,
• felelősségteljes munkavégzés, terhelhetőség
• jó fizikum,

Előnyt jelent:
• hasonló területen szerzett tapasztalat,
• emelőgépkezelői / könnyűgépkezelői végzettség,
• „B” kategóriás jogosítvány

Jelentkezni személyesen a 3535 Miskolc, Nagy Lajos király u. 9 sz. alatt a Kisgergely cukrászdában vagy fényképes szakmai önéletrajzzal a kisgergely@chello.hu címen lehet.

Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.