0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Miskolcon könyvelő álláslehetőség angol nyelvtudással

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

My HR Team Kft.

Pénzügy, számvitel, kontrolling

Munkavégzés helye: Miskolc

2018. 02. 21. 09:52

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolc közvetlen környékén működő nagyvállalat megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Könyvelő

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő számlák ellenőrzése, feldolgozása, rögzítése,
  • Tárgyi eszköz mozgások könyvelése,
  • Havi záráshoz szükséges vegyes tételek könyvelése,
  • Adóbevallások előkészítése,
  • Statisztikai jelentések, pénzügyi riportok elkészítése,
  • Pénzügyi vezető munkájának támogatása,
  • Vállalatirányítási rendszerben történő adatrögzítés.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Alapos számviteli és pénzügyi ismeretek, legalább 2 év pénzügyi-könyvelési területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete, amely a napi munkavégzéshez szükséges (elsősorban írásban),
  • Erős számítógépes ismeretek, ill. vállalatirányítási rendszerek ismerete (SAP ismeret előny),
  • Pontos, önálló munkavégzés, precíz adminisztrációs készség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, a cég eredményeivel arányos bónusz,
  • Béren kívüli juttatások,
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a jelentkezes@myhrteam.hu email címre.