Informatika, telekommunikáció

Miskolci számítástechnikai üzletbe szervizes munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
2018. 02. 08. 11:01

Cégünk keres Miskolc Metropol üzletbe munkatársat.

Csak és kimondottan hosszútávra, teljes munkaidőre.

Feladatok:

  • Számítógép szervizelés.

Előny a forrasztási tapasztalat és angol, német nyelv, internet ismerete.

Elvárások:

  • dolgozni akarás, lehetsz akár kezdő is
  • A munka betöltéséhez végzettség nem szükséges, de fontos, hogy érts ahhoz amit csinálsz.

Fizetés: Megegyezés szerint!

Munkavégzés helye: Miskolc, Metropol üzletház

Munkaidő:

  • H.- P. : 9:30 – 17:00
  • Sz.: 9:00 – 13:00

Jelentkezni:
Kizárólag e-mailben, az allas@intec.hu email címre küldje el fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével.