Pénzügy, számvitel, kontrolling

Pénzügyi szakember kollégát keresünk Miskolcon kiváló kommunikációs készséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
Fizetés: Bruttó 150000 - 400000 / Hónap
2018. 02. 05. 14:56

Piacvezető, hazánkban 25 éves múlttal rendelkező, német tulajdonú pénzügyi nagyvállalat keres Miskolci irodánkba munkatársakat mellék és főállásban egyaránt.

Feladatok;
-Meglévő és új ügyfelekkel való kapcsolattartás
-Egyéni és csapatmunka
-Értékesítési és adminisztratív feladatok végrehajtása
-Vevői igények felmérése
-Ügyfelek minőségi kiszolgálása
-Ügyféltalálkozók régi és új ügyfelekkel

Elvárások;
-Érettségi
-Jó kommunikációs készség
-Ambíció, karriervágy
-Kiváló megjelenés

Amit biztosítunk;

  • mentorálás
  • magas színvonalú, kompetencia alapú oktatás
  • tervezhető munkaidő
  • karrierlehetőség(vezetői karrier mindenki számára nyitott)
  • kimagasló fizetés, akár kezdőként is
  • fiatalos légkör

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését várjuk jelentkézésés fényképes önéletrajzzal a következő email címen: irodamiskolc365@gmail.com