0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Minőségbiztosítási mérnök munka Miskolc és környékén felsőfokú végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

My HR Team Kft.

Mérnök, műszaki, villamossági

Munkavégzés helye: Miskolc

2018. 01. 09. 10:58

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Növekedési pályán lévő, miskolci autóipari beszállító partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:

  • Vevőkkel történő kapcsolattartás,
  • Vevői reklamációk kezelése, hibaokok feltárása,
  • Javító intézkedések kidolgozása, bevezetése, vevői követelményeknek megfelelően,
  • Minőségügyi módszerek gyakorlati alkalmazása (8D, 5 WHY, Ishikawa),
  • FMEA elkészítésének támogatása (process és system FMEA, PPAP)
  • Minőségügyi dokumentumok, riportok, prezentációk elkészítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Minőségbiztosítási területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat,
  • Autóipari minőségirányítási szabvány ismerete,
  • Magabiztos angol nyelvismeret,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Jó kommunikációs és szervező készség, határozott fellépés.

Amit kínálunk:

  • Egyénre szabott bérezési feltételek, hosszútávú karrier lehetőség,
  • Változatos munka, stabil vállalati háttér, folyamatos szakmai fejlődés,
  • Előrelépési lehetőség minőségbiztosítási vezető munkakörbe.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a jelentkezes@myhrteam.hu email címre.