0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Értékesítési asszisztens állás miskolci multinacionális cégnél

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Bikkszögi Kft.

Adminisztráció, irodai munka

Munkavégzés helye: Miskolc

2018. 01. 05. 08:27

Multinacinális vállalat miskolci kirendeltségére felvételt hirdet teljes munkaidős értékesítési asszisztens asszisztens munkakör betöltésere!

Főbb feladatok:

  • értékesítési vezető munkájának az elősegítése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • találkozók, megbeszélések szervezése
  • szerződések, banki dokumentumok kezelése
  • rendezvények szervezésében való részvétel

Előny:

  • M.s. Office ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfél orientáltság
  • Dinamizmus
  • Terhelhetőség
  • Kereskedelemben, értékesítésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • 8 órás munkaviszony
  • Stabil háttér
  • Fiatalos csapat
  • Belvárosi irodai munkavégzés
  • Kihívások
  • Prémium lehetőségek

Jelentkezését fényképpel ellátott önéletrajzzal várjuk: bikkszogi.kft@gmail.com

Bikkszögi Kft