Egyéb munkalehetőségek

Toborzási és kiválasztási pozícióban munkalehetőség Miskolcon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
2018. 01. 03. 18:01

Toborzási és kiválasztási munkatárs

Piacvezető kereskedelmi nagyvállalat Közel 30 éves múlttal rendelkező, piacvezető kereskedelmi nagyvállalat, folyamatosan bővülő, jelenleg 10 fős csapatába keresünk, olyan kiválasztásban jártas szakembert, aki tudásával és tapasztalatával hozzájárul vállalatunk sikeréhez.
Miskolci munkavégzéssel, dinamikus, fiatalos csapatunkba keresünk kollégát a következő feladatokra:

  • A toborzási csatornák eredményes használata
  • Interjúk szervezése és lebonyolítása Riportok, kimutatások készítése
  • A toborzás-kiválasztási folyamatot támogató szolgáltatói partnerekkel szoros kapcsolattartás
  • Tapasztalat toborzás//kiválasztás területén
  • Magabiztos, önálló munkavégzés
  • Erős kommunikációs készség, magas EQ
  • MS Office ismeretek
  • Versenyképes jövedelem
  • Modern munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapatban való munkavégzés

Elérhetőség:
Ocsigal@gmail.com