Szállítás, fuvarozás

Gépkocsivezető-rakodó állás Miskolcon B kategóriás jogosítvánnyal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
2017. 12. 21. 16:03

A 69 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét.
A több mint 28 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

MISKOLCI ÜZLETÜNKBE

GÉPKOCSIVEZETŐ-RAKODÓ

KOLLÉGÁT KERESÜNK!

Feladatai:

  • Túrajárat szerinti kiszállítás kis furgonnal
  • A termékek vásárlói igény szerinti lerakodása, behordása
  • Szállítási idők pontos betartása
  • Termékek átvételének és átadásának nyilvántartása

Amit elvárunk:

  • „B” kategóriás jogosítvány, autóvezetési tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önállóság
  • Stressz tűrő képesség
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Stabil cégháttér, fiatalos, dinamikus csapat
  • Teljesen új tehergépjárműpark
  • Változatos feladatok
  • Kiszámítható, fix munkaidő, szombati munkavégzéssel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az allas@euronics.hu email címre „Gépkocsivezető-Miskolc”jeligével.

Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.